Nepal's First Video FM

सवारी दुर्घटनामा परि दुईको मृत्यु

513

माघ २९, झापाका भएको सवारी दुर्घटनामा परी हिजो साँझ दुई जनाको मृत्यु भएको छ । मे१त ४०४९ नंको ट्र्याक्टरले मे२प १८८४ नंको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा सोही ठाउँ निवासी १७ वर्षीय बुद्धिराज लिम्बूको मृत्यु भएको हो ।

उत्तरबाट दक्षिणतर्फ जाँदै गरेको ट्र्याक्टरले विपरीत दिशावाट आउँदै गरेको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा मोटरसाइकलमा सवार लिम्बूको मृत्यु भएको छ भने मोटरसाइकल चालक गम्भीर घाइते भएको जानकारी प्राप्त भएको छ ।उनको भद्रपुरस्थित ओमसाई पाथीभरा अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

साथै पूर्व–पश्चिम राजमार्गमा भएको सवारी दुर्घटनामा परी इलाम–३ निवासी २६ वर्षीय गंगा गुरुङको मृत्यु भएको छ । पश्चिमबाट पूर्वतर्फ आउँदै गरेको बा२ब ११६२ नंको मोटरसाइकललाई सोही दिशाबाट आउँदै गरेको युपी ३२ जियू ४६७५ नंको मोटरसाइकल ठोक्किँदा मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको छ ।

सोही मोटरसाइकलमा पछाडि सवार १८ वर्षीय टीका गुरुङ गम्भीर घाइते भएकाले उनको बिर्तामोडस्थित बी एण्ड सी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.