Nepal's First Video FM

‘भ्यालेन्टाइन डे’ मा भक्तपुरमा सांगीतीक समाजको कार्यक्रम

829

फाल्गुन १, भक्तपुर सांगीतीक समाजले प्रणय दिवसको अवसर पारेर फागुन २ गते सांगीतीक कार्यक्रम अयोजना गर्ने भएको छ ।

भक्तपुरका गायकगायिक तथा संगितकर्मीलाई भेला गरि यस्तो कार्यक्रम आयोजना गरिन लागिएको हो । कार्यक्रम संयोजक अल्बर्ट बज्राचार्यका अनुसार कार्यक्रम भ्यालेन्टाइन डेको गलत प्रयोगलाई सही उपयोगितामा ढाल्न यस्तो कार्यक्रम आयोजना गरिन लागिएको हो ।

कार्यक्रम साझ ४ बजेदेखि सूरु हुनेछ । सो कार्य​क्र​म​ म​नोर​ञ्जन​को लागि मात्र​ न​भई नयाँ नयाँ प्र​तिभाह​रुको प​हिचान​ त​था प्र​तिभा प्र​स्फुट​न​ स​मेत​का लागि र​हेको हुनाले धेरै भ​न्दा धेरै स​ङीत​ प्रेमी स​ह​भागि ग​राउने संस्थाको उद्देश्य र​हेको संयोजक बज्राचार्यले बताउनुभयो ।

समाजका अध्यक्ष प्रवीण शाहीले प्रणय दिवसको अवसर पारेर समाजले भक्तपुर नपा ५ गपाली स्थित भक्तपुर पाटी भेन्यूमा सांगीतीक कार्यक्रम गर्न लागेको र सहभागिका लागि सबैलाई आग्रह गर्नुभएको छ ।

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.