Nepal's First Video FM

रबि लामिछानेको सिधा कुरा जनता संगबाट भाइरल भएका अदभुत क्षेमताको बालक अविरल मिडियामा,सडकको भिडमा पारे सबैलाई चकित

101

संसारमा केही यस्ता मानिस हुन्छन्, जसकोबारेमा विश्वास गर्न कठिन हुन्छ । सामान्य मानिसले गर्न नसक्ने उनीहरु सजिलै गर्छन् । जस कारण उनीहरु क्षमतालाई विश्वास गर्न कठिन हुन्छ । तर, आँखै अगाडि उनीहरुले गरेर देखाइदिन्छन्, त्यसपछि विश्वास गर्न बाध्य हुन्छन् ।

यस्तै कपिलवस्तुका एक बालकको क्षमता पत्याउन निकै कठिन लाग्छ । तर, उनको क्षमता विश्वास गर्नेपर्ने हुन्छ । उनी हुन् कपिलवस्तुको होराइजन अंग्रेजी आवासिय उच्च माध्यामिक विद्यालयमा कक्षा ६ मा अध्ययनरत ११ वर्षीय अविरल पोखरेल ।उनि फेरी पनि मिडियामा देखिएका छन।

रबि लामिछानेको सिधा कुरा जनता संग बाट एकाएक भाइरल उनि फेरी मिडियामा देखिएका हुन्।उनि गरिएको कुराकानी र उनले गरेको गतिबिधि हेरौ :

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.