Nepal's First Video FM

लोकप्रिय सर्जक रमेश बिजिले रूहाए नेपालीलाई फेरी !भन्छन ‘छोरो अमेरिका छ,एता आफ्नो बिजोक छ(भिडियो)

233

सन्तान जन्माएर पनि बुढेसकालमा सन्तान सुखको आभाष गर्न नपाएका आम नेपाली बुबा आमाहरुको प्रतिनिधि मुलक गित छोरो अमेरिका छ बोलको गितले यतिबेला दर्शकहरुको मन जित्न सफल भएको छ । सम्झना भण्डारी र शिरिष देबकोटाको स्वरमा सार्वजानिक यो गितमा लोकदोहोरी पारखी र सम्झनालाई नजिकबाट चिन्नेहरुले सम्झनाको गलाको तारिफ गरेका छन् ।

त्यस्तै कुनै समयमा रोईला गितमा एकछत्र राज गरेका शिरिशको केही समयको ग्यावपछि सार्वजानिक भएको यो गितले दर्शकको ईमोशषन सँग राम्रो सँग खेलेको छ । त्यसो त यो नेपालीका हरेक घर घरका कहानी पनि हो । यसकारण पनि दर्शकको हृदयमा बस्ने निश्चित छ । नेपाली लोकदोहरी क्षेत्रमा एक कालजयी गितको रुपमा रहने सक्ने यो गितमा बाबु आमाको मायालाई बिदेशी डलरले पारेको खाल्टोलाई चरितार्थ गरेको छ ।

पृथ्वी ईन्टरटेन्टमेन्टबाट बजारमा आएको यो गितमा निर शाह र हिमवाला गौतमको जिवन्त अभिनय देख्न सकिन्छ । बरिष्ठ सर्जक रमेश बिजिको शब्द रहेको यो गितको भिडियोलाई प्रकाश भटटले निर्देशन गरेका हुन् ।

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.