Nepal's First Video FM

चिया छानेको गीत हिट भए संगै चर्चित सर्जक रमेश बिजीले अभिनय गरेको नया गीत बजारमा

179

विगत लामो समयदेखि संगीतमा लागेका गायक एवं सारङ्गी बाधक हेमन्त कान्छा रसाइली र मुना कुमालको स्वरमा “भोली त जाँदैछु’ बोलको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । गीतकार सपना रसाइलीको उत्कृष्ट मनै छुने शब्द संयोजनमा रहेको यस गीतलाई गायक हेमन्त कान्छाले नै संगीत भरेका हुन् ।

मौलिक संस्कृति झल्किने उक्त गीतको भिडियोमा बहुचर्चित वरिष्ठ गीतकार रमेश बिजी र लोकप्रिय मोडल जुना गुरुङले मनै लोभ्याउने उत्कृष्ट अभिनय गरेका छन् । रमेश बिजी राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान नेपालको अध्यक्ष समेत हुन् ।

भिडियोलाई निर्देशक प्रविन भट्टले निर्देशन र सम्पादन गरेका हुन् भने” करण चैसरले खिचेका हुन् । गीतको भिडियोलाई महाशिव रात्रीको अवसर पारेर गायक हेमन्त कान्छा रसाइलीको अफिसियल युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको छ ।

गीतको भिडियो हेर्नुहोस् :

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.