Nepal's First Video FM

आज चैत्र १९ गते विहीबार, हेर्नुहोस आजको राशिफल !

0 103

वि.सं.२०७७ चैत्र १९ गते विहीबार तद्अनुसार सन् २०२१अप्रिल १ तारिख चैत्रकृष्णपक्षको चतुर्थी तिथि विशाखा नक्षत्र वज्र योग कौलव करण आनन्दादिमा प्रवर्द्ध योग चन्द्रमा तुला राशिमा ६/३० बजेसम्म त्यसपछि वृश्चिक राशिमा भ्रमणशील रहनेछ।काठमाडौंमा सूर्योदय बिहान५/५७मा भयो र सूर्यास्त सांझ १८/२१मा हुनेछ। अनन्तश्री राजगुरु जगद्गुरु वीरेन्द्र ९८५१००५८३२।

मेष – (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) समय मिश्रित फलदायी रहनेछ।खेलकूद भ्रमणमा आकर्षण बढ्नेछ। हाँस विलासमा रुचि बढ्ला। मान सम्मानमा ध्यान राख्नु पर्ला। हुन त घरपरिवारको स्थिति अनुकूलै रहला। यात्रामा सफलता मिल्नेछ। विकासको बाटो देखापर्ला। सुख-सुविधाको वस्तुमा खर्च बढ्नेछ। लोभलालचमा नपर्दा उचित रहला। योजना र बजेट बनाइ काम गर्नु बेस रहला। भूलचुक गरेमा भोलि पछुतोमा पर्नुपर्नेछ। लापरवाही नगर्दा बेस रहला।नियमकानूनलाई ध्यानमा राख्नुपर्ला।

बृष – (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) अन्न धन बढ्ला।मिठो भोजन मिल्नेछ।आयस्रोत बढ्नेछ। आर्थिक क्षेत्रमा सफलता मिल्नेछ। उधारो लगानी लगाइएको धन उठ्नेछ। रोकिएको काम बन्नेछ र नयाँ कार्यमा पनि सफलता पाउनुहुनेछ। विकासको पथ बलियो बन्ने छ। व्यापारिक क्षेत्रमा नयाँ-नयाँ सफलता मिल्नेछ। पारिवारिक सुखशान्ति पनि प्राप्त होला। आफन्तको सहयोग समर्थन मिल्नेछ। समयले साथ दिनेछ। विजयश्री प्राप्त होला। सुख-सुविधाको बस्तु बढ्नेछ। हरेक प्रकारले उत्थान होला।

मिथुन – (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) नयाँ-नयाँ सफलता मिल्नेछ। साहसिक क्षेत्रसित सम्बन्धित काम बन्ला।मान महत्व धन-सम्पत्ति सुख-समृद्धि बढ्नेछ। विजयश्री मिल्नुको साथै वर्चस्व पनि बढ्ला।आफन्तको सहयोग समर्थन मिल्ला। पारिवारिक विकाससँगै कार्यक्षेत्रमा पनि सफल रहनुहुनेछ। दायित्वलाई पूरा गर्नु सँगै नयाँ दायित्वको पनि प्राप्ति होला।रोकिएको कार्य बनेर मन प्रसन्न भइहाल्नेछ। कर्कट – CANCER (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) ग्रहगोचर भाग्यवर्धक छ।ईष्टमित सन्तान सुख बढ्नेछ।शुभ कार्यमा सफलता मिल्नुसँगै विकासको काम पनि बन्नेछ।बौद्धिक र रचनात्मक काममा रुचि बढ्नुसँगै यात्रामा पनि सफलता पाउनुहुनेछ। मान सम्मान बढ्नुको साथै ख्याति पनि फैलिने छ। आरोग्यता बढ्नेछ। विकासको नयाँ नयाँ बाटो देखा पर्ला। सुखशान्ति बढ्नेछ। हरेक प्रकारले कल्याणले बाटोमा लागि पर्नुहुनेछ।

सिंह– (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) कुनै प्रकारको जोखिममा नलाग्दा उचित हुनेछ। स्वास्थयमा सचेत रहनु पर्ला। नियम कानुनलाई उपेक्षा गर्नु उचित हुनेछैन। योजना र बजेट बनाई कार्य गर्नु बेस रहला। उच्चाधिकारीहरु सँगको व्यवहारमा नम्रता राख्नु बेस रहला। चोरी ठगी विश्वासघाती प्रति सचेत रहनुपर्नेछ । बिबाद आदिप्रति सचेत रहनुपर्नेछ।भागदौड व्यस्तता लागिरहनेछ।

कन्या – (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) सुख-समृद्धि धन यश बढ्नेछ।आरोग्यता बढ्नुको साथै नयाँ कार्यमा पनि सफलता मिल्ने देखिन्छ। साझेदारीको कार्य बन्नुको साथै नयाँ नयाँ कार्यमा पनि प्रगतिको बाटो बलियो बन्ने छ। जीवनसाथीको सुख सहयोग पाउनुहुनेछ। रस रागमा आकर्षण गर्नेछ। मिठोभोजन पाउनुहुनेछ। मान प्रशंसा होला। ख्याती फैलिनेछ। सुख-शान्ति बढ्ला।यात्रामा सफलता मिल्नेछ।लेखनप्रकाशनसित सम्बन्धित काम बन्नेछ।

तुला – (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) ऋण रोग र शत्रुसित लड्ने प्रतिरोधात्मक क्षमता बलियो बन्ने छ। आफन्तको सहयोग मिल्नुको साथै शत्रुलाई पनि जित्नुहुनेछ। रोकिएको काम बन्नेछ र नयाँ कार्यमा पनि सफलता पाउनुहुनेछ।विजयश्री मिल्नुको साथै सुख-समृद्धि पनि बढ्नेछ।आलस नगरी समयबाट बढीभन्दा बढी फाइदा लिनुहोस्।घरपरिवारको स्थितीमा सुधार हुनुको साथै कार्य व्यापारमा पनि सफलता पाउनुहुनेछ।मान महत्व पुरस्कार पाउनु हुनेछ।

वृश्चिक – (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) आजको समय प्रेमको क्षेत्रमा सफलता पाउनकोलागि अत्यन्तै अनुकूल छ।मिठो भोजन मिल्नेछ।आरोग्यता बढ्ला।इष्टमित्र सन्तान आदिद्वारा सहयोग मिल्नेछ। कला साहित्य संगीत गीत रसरागसित सम्बन्धित कार्यमा सफल रहनुहुनेछ। रचनात्मक र कलात्मक कार्यमा सफलताको साथै साथीभाइबीच आमोद प्रमोदमा हुनेछ। आनन्द बढ्नेछ। सुख शान्तिमा बृद्धि होला। प्रेमपात्रको साथ पाइनेछ।

धनु – (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) देखापरेको समस्याको समाधान मिल्नेछ। खर्च बढ्नेछ।यात्रा हुनेछ। भागदौड र व्यस्तता बढ्नेछ। अरूको भरमा बस्नु उचित हुनेछैन। आफ्नै बल विवेकले काम गर्नु बेस रहला। विवाद आदिमा पार्नु उचित हुनेछैन।ठूलो रकमको लगानीको सम्बन्धमा महत्वपूर्ण कागजपत्र माथि हस्ताक्षर गर्दा सचेत रहनु पर्नेछ। आँखा चिम्लेर अरुमाथि भर पर्नु उचित हुनेछैन।

मकर – (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) विकासको नयाँ सम्भावना देखा पर्नेछ।अाशा उत्साह बढ्नेछ।आयस्रोत बढ्ला।लगानी उठ्नेछ।यात्रामा सफलता मिल्ला। लेखन प्रकाशन सित सम्बन्धित काम बन्नेछ। इष्टमित्रको सहयोग मिल्नेछ। नयाँ नयाँ काम बन्ला। मान महत्व वर्चस्व पर्नेछ। बौद्धिक र रचनात्मक काम बन्नुको साथै सुख शान्ति बढ्नेछ।अन्नधन बढ्नेछ।

कुम्भ – (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) बोली र व्यक्तित्वको प्रभाव बलियो बन्ने छ।दायित्वलाई पूरा गर्नु हुनेछ।यश वर्चश्व बढ्ला।भोजभतेरमा भाग लिनु हुनेछ। आर्थिक वार्तामा सफलता पाउनुहुनेछ। सभा र समारोहमा मान पुरस्कारको प्राप्ती होला। दरिद्री भागेर आर्थिक उत्थानको बाटो देखापर्ला।उच्चाधिकारीको साथ मिल्नेछ।आफन्तको सहयोग समर्थन मिल्नेछ। गौरव बढ्नेछ।

मीन – (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) आरोग्यता बढ्नेछ।शुभ र भाग्यवर्द्धक काम बन्नेछ।मिठो भोजन पाउनुहुनेछ। कार्य व्यापारमा पनि प्रगति होला। रोग र शत्रुसित लड्ने क्षमता बढ्नेछ।आर्थिक पक्ष बलियो बन्ने छ।विजय पथमा अग्रसर रहिरहनु हुनेछ।सफलता र समृद्धिले पाइला चुम्नेछ।यात्रा होला।रसरागमा प्रवृत्ति बढ्नेछ।ख्याति फैलिनेछ।

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.