Nepal's First Video FM

सरकार कब्जा गर्न नसकेपछि प्रतिगमनको हल्ला फैलाएको , प्रचण्ड-माधवमाथि केपी ओलीले आरोप लगाएका छन्

0 532

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड र एमालेबाट निलम्बित नेता माधवकुमार नेपाल पार्टी फुटाएर सरकार कब्जा गर्न खोज्दा असफल भएको टिप्पणी गरेका छन् ।

बुधबार काठमाडौंमा लोकतान्त्रिक योद्धालाई सम्मान गर्न अयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्रीले पार्टी फुटाएर सरकार कब्जा गर्ने महात्वाकांक्षा पूरा नभएपछि प्रचण्ड-माधवले प्रतिगमनको हल्ला चलाएको बताए ।

ओलीले भने- एकथरी मान्छे आफू प्रधानमन्त्री हुन पाएन भने प्रतिगमन भयो भनेर आगनमा निस्केर कराउन थाल्छन् । आफ्नै पार्टी फुटाएर, बहुमतको सरकार कब्जा गर्न हिडेकाहरुका कब्जा, काँटा किला सबै फुस्किएपछि प्रतिगमन भनेर हिडेका छन् ।

अर्को प्रसंगमा प्रधानमन्त्री ओलीले कहिल्यै केही कुटाई नखाएका, जेल नबसी क्रान्तिकारी कुरा गर्नेहरुले सहिद परिवारका दुःख, घाइतेहरुका दुःख नबुझ्ने बताए । दशकौं लामो समय जेल बस्दाको पीडा आफूले भोगेकोले पीडा कस्तो हुन्छ, आँसुको महत्व कस्तो हुन्छ, यातना र दमन कस्तो हुन्छ भन्ने कुरा था भएकैले पीडितका माग सम्बोधन गर्न खोजिएको उनले बताए ।

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.