Nepal's First Video FM

बिमल धर्तीको बहिनीको मृत्यु कसरी भएको थियो ? खुल्यो कारण !परिवारमा रुवाबासी

438

चैत्र १३ , २०७३ साल जेठ १३ गते बिहान आफ्नै घरमा मृत्त अवस्थामा भेटिएकी मनिषा घर्ती मगरको मृत्युको कारण खुलेको छ। करिब १० महिनाको समयमा मनिषाको प्रेमी अर्थात् हत्या आरोपित आशिष भनिने रुद्रनारायण चौधरीलाई नवलपरासी जिल्ला अदालतले सफाई दिएको छ। मनिषाको मृत्यु ‘ह्याङ्गिङ’ अर्थात् झुन्डिएर भएको पुष्टि भएको छ ।

फुटबल खेलाडी बिमल घर्ती मगरकी बहिनी मनिषा मृत अवस्थामा भेटिएपछि उनको हत्या चौधरीले नै गरेको आरोप लगाउदै मुद्दा दायर गरिएको थियो। साथै आशिषविरुद्ध कर्तव्य ज्यान मुद्दा दायर गरी जन्मकैदको सजाय माग समेत गरेको थियो ।

यसअघि मनिषाको पोस्टमार्टम गर्दा रिपोर्टमा चिकित्सकहरुले उनको मृत्यु ह्याङ्गिङका कारण भएको बताएका थिए । तर मनीषाको हत्या नै गरिएको भन्दै घटनास्थलमा फेला परेका प्रमाणका आधारमा चौधरीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको थियो। चौधरीले मनिषाको घटना भएको राति आफ्नो र मनिषाको झगडा भएको तर हत्या नगरेको दाबी गरेका थिए । त्यसपछि झुटो बोलेको हो या होइन भनेर पुष्टि गर्न उनलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर उनको पोलिग्राफ टेष्ट गरेको थियो । पोलिग्राफ टेष्टमा उनले साचो बेलोको देखिएको थियो। अहिले अदालतले पुर्पक्षका लागि कारगारमा रहेका आशिषलाई थुनामुक्त गर्न आदेश दिएको छ ।

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.