Nepal's First Video FM

ब्रेन ट्यूमर भएपछि भुवन रिजाल बचाउऔँ अभियान सुरु

674

चैत १५, अर्घाखाँची जिल्ला मालारानी  गाउँपालिका वडा न ४  नुगालीटोलका ब्रेन ट्यूमर विरामीलाई उपचारको लागि सहयोग गर्न युवाहरूले भुवन रिजाल बचाउऔँ अभियान सुरु गरेका छन् ।  यज्ञ पोखरेलको संयोजकत्वमा सहयोग अभियान चलाएका हुन । अभियानका संयोजक यज्ञ पोखरेलले भने ‘ सहयोगको लागि आग्रह गरेपछि हाम्रो सानो सहयोगले ऊनले नयाँ जीवन पाउन भन्ने उद्देश्य ले अभियान सुरु गरेका हौ । उनले सेवा नै धर्म हो भन्ने हेतुले कोरियामा रहेका नेपालीहरूलाई सहयोगको लागि आग्रह गरे ।

ब्रेन ट्युमर जस्तो गम्भीर रोगबाट थला परेपछि उपचार खर्च पनि महङ्गो अनि आर्थिक स्थिति पनि कमजोर भएका कारण सहयोग का लागि बिरामी स्वयम् र परिवार ले समेत सहयोग को अपिल गरेका थिए । बिरामी रिजाल विगत केही दिन देखि काठमान्डौं स्थित ट्रमा सेन्टरको बेड न ५२४ मा उपचार गराइरहेका छन् ।

                                                         हार्दिक अपिल;
अर्घाखाँची जिल्ला मालारानी गाउँपलिका वार्ड न ४ खन नुगालिटोला निबासी  आमा बिमला रिजाल  र स्वर्गिय बुवा यमलाल रिजालको छोरा भुवन रिजाल लाई  ब्रैन ट्युमर Brain Tumor जस्तो  गम्भीर रोग लागि  उपचारको लागि (National trama center  hospital) काठमाडौंको बेड नम्बर: 524 मा भर्ना भइ  उपचारको लागि  ठूलो रकमको आवश्यकता परेको तर निजको घरको आर्थिक स्थिति निकै कमजोर भयको कारणले देश बिदेश मा रहनुहुने सम्पुर्ण आमा वुवा दाजुभाइ दिदिबहिनी समाज सेवि संघ सस्थाहरुमा सहयोगको लागि उहाँको परिवाको तर्फबाट अनुरोध आयको हुदा हामी मालारानी ३ (खोरधार, घैयार तथा सिमलचौर) जन्मघर भई रोजगारिको सिलसिलामा  कोरिया  मा रहेका,सामाजीक तथा परोपकिरि काममा सकृय  युबाहरुको समूह “गाउँले ग्रुप” ( WWS)सबैमा सहयोगको लागि अपिल गर्दछौ ! हजुरहरु को सानो सहयोग ले उहाँले नयाँ जिबन पाउनु हुनेछ।सेवा नै धर्म हो भनी सहयोगको अपेक्षा गर्दछौ।।। 
 
        दक्षिण कोरियाबाट  सहयोग  शुरु गरिसका छौ त्यसैले सहयोग गर्न चाहानुहुने सहयोगी मन हरुले यज्ञ पोखरेलको कोरिया स्थित kb  kookmin  बैंकको (कोड न.04) खाता नम्बर (73280101352958) मा आफू सक्दो सहयोग रकम जम्मा गरिदिनुहुन विनम्र अनुरोध गर्दछौ। 
You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.