Nepal's First Video FM

शिक्षकको यौन क्रियाकलाप भिडियो खिचेर ‘ब्ल्याकमेलिङ’ ! पढ्नुहोस पुरै

454

चैत्र १९,ओखलढुंगामा अश्लील भिडियो खिचेर ब्लाक मेलिङ गरेको आरोपमा ७ जना पक्राउ परेका छन् । सिद्धिचरण नगरपालिका–११, सोब्रुको जंगलमा यौन सम्पर्क गरिरहेका शिक्षक र महिलाको भिडियो आफूहरुसँग रहेको भन्दै रकम असुल्न खोजेको आरोपमा ७ जना पक्राउ परेका हुन् ।

पक्राउ पर्नेमा उदयपुर जिल्ला कटारी नगरपालिका–१०, बस्ने करण मगरसहित ज्ञानबहादुर आले मगर, अनिल तामाङ, कमल मगर, पावल विक, ओखलढुंगाको मोलुङ गाउँपालिका–८, का राजकुमार राई र ओखलढुंगाको लिखु गाउँपालिका–५, का कृष्ण थापा छन् । प्रहरीले उनीहरु विरुद्ध म्याद थप गरी सार्वजानिक अपराध मुद्दा चलाएको छ ।

उनीहरुले बिहीबार बिहान सिद्धिचरण नगरपालिका–३ को नारायणस्थान माध्यामिक विद्यालयमा कार्यरत शिक्षक शंकरप्रसाद मेहता र एक महिलालाई आपत्तिजनक अवस्थामा देखेपछि भिडियो खिचेको बताउँदै आएका छन् । भिडियो खिचेपछि उनीहरुले शिक्षकसँग एक लाख रुपैयाँ मागेको स्वीकारेका छन् । पक्राउ पर्ने स्थानीय विकासका आयोजनामा काम गर्ने ७ जना मजदुर हुन् ।

तर, प्रहरीमा पुगेका शिक्षक मेहताले भने आफूले कुनै गलत काम नगरेको दावी गर्नुभएको छ । ‘मैले कुनै गलत काम गरेको होइन’, शिक्षक मेहताले भन्नुभयो, ‘मेरो मोटरसाइकल नियन्त्रणमा लिएर उनीहरुले पैसा मागेपछि प्रशासनमा उजुरी गरेको हुँ ।’ आफू उपचारका लागि अस्पताल जाँदा युवाहरुले बाटोमा रोकेर रकम मागेको उहाँको भनाइ छ ।

स्थानीय बासिन्दाले भने आफू गलत हुँदाहुँदै शिक्षक मेहताले शक्तिको आडमा युवाहरुलाई फसाएको आरोप लगाएका छन् ।

प्रहरीको भनाइ यस्तो छ

आफू सवार मोटरसाइकल नियन्त्रणमा लिएर रकम माग गरेको भन्दै शिक्षक मेहताले उजुरी गरेपछि युवाहरु पक्राउ गरेर म्याद थप गरी अनुसन्धान थालिएको जिल्ला प्रहरी प्रमुख अनन्तराम शर्माले बताउनुभयो । ‘उजुरी आएपछि युवाहरुलाई हामीले पक्राउ गरेर अनुसन्धान गरिरहेका छौं’, शर्माले भन्नुभयो ।

यस्तो थियो घटना

स्थानीयबासिन्दाका अनुसार बिहीबार एक महिलालाई मोटरसाइकलमा राखेर पुगेका शिक्षक मेहता र महिलाको अनैतिक कार्य गरेको फोटो खिचेर एक आयोजनामा काम गरिरहेका मजदुरहरुले मोटरसाइकल समेत नियन्त्रणमा लिएर पैसा मोलमोलाई गरेका थिए ।

पैसाको मोलमोलाई गरेपछि मेहेता पैसा दिने भन्दै बैंकबाट लिएर आउने वचनसहित घटनास्थलबाट हिँड्नु भएको स्थानीयबासिन्दाको दावी छ । पैसा लिन भनेर गएका मेहताले प्रहरीलाई खबर गरेपछि पुगेको प्रहरीले मजदुरहरुलाई गिरफ्तार गरेको थियो ।

मजदुरमाथि मुद्दा चलाइएपछि स्थानीयबासिन्दाले पैसाको चलखेलमा मजदुरमाथि कारवाही गरेर शिक्षकलाई जोगाउन खोजेको आरोप लगाएपछि प्रहरीले शिक्षकमाथि समेत अनुसन्धान थालेको छ ।

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.