Nepal's First Video FM

‘द कार्टुन्ज क्रु’को फरक प्रस्तुतिमा टंक बुढाथोकीको ‘रेली माइ’ (भिडियोसहित)

634

चैत २३, पछिल्लो समय नेपाली गीत संगीतमा निकै चर्चामा रहेको गायक तथा संगीतकार टंक बुढाथोकीको शब्द, संगीत र स्वर र नेपालकै बहु-चर्चित डान्स ग्रुप ‘द कार्टुन्ज क्रु’को अभिनय रहेको नया गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

सार्वजनिक ‘रेली माइ’ गीतको भिडियोमा कार्टुन्ज क्रुको एकदमै फरक र दमदार नृत्य देख्न सकिन्छ । सरोज अधिकरीको निर्देशनमा बनेको भिडियोमा सरोजको साथमा सुविन चौहान र राम घलेले कोरियोग्राफी गरेका छन् ।

‘रेली माइ’ बोलको गीतमा सरोज अधिकरीको निर्देशनमा बनेको भिडियोलाई सरोजको साथमा सुविन चौहान र राम घलेले कोरियोग्राफी गरेका छन् । सार्वजनिक भएको छोटो अवधिमै युट्युब ट्रेन्डिङको ४ नम्बरमा पर्न सफल ‘रेली माइ’ गीतले गायक टंक बुढाथोकीको अर्को सुपर हिट गीत हुने आकलन गर्न सकिन्छ ।

ज्ञानेन्द्र शर्माको सिनेम्याटोग्राफीमा रहेको भिडियोलाई सुप्रिम पराजुलीले सम्पादन गरेका हुन् भने भिडियोमा कार्टुन्ज क्रुको टीम मेम्बरहरु सरोज अधिकारी, आश्मा बिश्वकर्मा, लाक्पा डि लामा, राम घले, सुविन चौहान र बिकास राईको साथमा दृष्टि श्रेष्ठ, बिजय अधिकारी र दिपेश बुढाथोकीको फिचारिंग छ । हेर्नुस् भिडियो:-

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.