Nepal's First Video FM

‘कार्टुन्ज क्रु’ को नयाँ गीत सार्वजनिकसँगै, कभर डान्स कम्पिटीसन घोषणा

629

नेपालकै चर्चित डान्स क्रु ‘कार्टुन्ज क्रु’ फिचर रही टंक बुढाथोकीको स्वर, शब्द तथा संगीतमा ‘रेली माइ’ बोलको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक गीतको भिडियोमा कार्टुन्ज क्रुको दमदार डान्स देख्न सकिन्छ । गीतको भिडीयोमा ज्ञानेन्द्र शर्माको सिनेम्याटोग्राफी र सुप्रिम पराजुलीको सम्पादन, कार्टुन्ज क्रु को मेम्बर सरोज अधिकरीको निर्देशन र सरोजको साथमा सुविन चौहान र राम घलेको कोरियोग्राफी रहेको छ ।

गीत सार्वजनिक भए सँगै गायक टंक बुढाथोकी र कार्टुन्ज क्रुका टिम मेम्बरहरुले उक्त गीतमा कभर डान्स प्रतियोगिताको समेत आयोजना गरेका छन् । कभर डान्स प्रतियोगिताका उत्कृष्ट तीन प्रतियोगी टीमलाई प्रथम हुनेलाई ७५ हजार, दोश्रो हुनेलाई ५० हजार र तेश्रो हुनेलाई २५ हजार रुपैयाँ पुरस्कार दिईने कार्टुन्ज क्रु का सरोज अधिकारीले जानकारी दिएका छन् ।

गीतको कभर भिडीयो २०७५ असार १ गतेसम्म पठाई सक्नु पर्ने छ भने बिजेता घोषणा असारको १७ गते हुनेछ । कभर भिडियो बनाउनेहरुले आफ्नो भिडियो बनाएर thecartoonzcrewofficial@gmail.com मा पठाउनुपर्ने हुन्छ । भिडियोको बारेमा केहि बुझ्नको लागि ९८१८१७८९४२ र ९८१८९९२७५४ मा सम्पर्क गर्न सकिनेछ ।
<iframe src=”https://www.youtube.com/embed/QtxDe5Ro1gw” width=”870″ height=”490″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

filmyfanda

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.