Nepal's First Video FM

खुमन अधिकारीले मान्नु भयो भने म दोस्रो श्रीमती बन्न तयार छु ? को हुन ति गायिका जसले आफ्नो बुबालाई समेत खुमन संग भेटाइन् ( हेर्नुहोस् भिडियो सहित )

624

काठमाडौं जेठ १९ – यो वर्षको तीजमा बहुचर्चित गायक पशुपति शर्माले गत वर्ष झैँ तीजका गित न गाउने भए पछि गाएक खुमन अधिकारीको बर्जस्वों हुने प्रबल सम्भावाना देखीएको छ काठमान्डौको रत्नपार्कमा एक तीजगित को भिडियो भएको बेलामा हामीले गाएक खुमन अधिकारी/सुशिला गौतम र उनका बाबा सङ कुराकानी गरेका थियौ …..
नेपाली लोक दोहोरी क्षेत्रमा आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाएका बहुचर्चित गायक खुमन अधिकारीलाई यो बेला शंकट परेको छ कारण भने गायिका सुशिला गौतम पार्छिन।उनि बीच खुमनको नाम खुब जोडिन थाले पछि सबैको शंकाको रहस्य झन् बढेको छ कारण सुशीलाको बुबाले छोरीको बिबाह खुमन अधिकारी संग गरिदिन्छु भनेपछि भएको हो।हेरौ के भन्छन पत्रकार कमल सरगम संग खुमन अधिकारी ?उनको परिवार सहित पहिलो पटक मिडियामा माथिको
पुरा भिडियो हेर्नुहोस्

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.