Nepal's First Video FM

प्रेम गीत२ को सफलता पछी मामु छोराको सम्बन्धमा ‘मेरी मामु’ निर्माण गर्दै सेन

668

नेपालको चर्चित ब्यानर आसुेन फिल्मसका निर्माता सन्तोष सेनको चौथो चलचित्रको नाम मेरी मामु जुराइएको छ । यस अघि चलचित्र चंखे,शंखे,पंखे, प्रेमगीत र प्रेम गीत २ जस्ता सफल चलचित्र निमार्ण गरेका सेन चलचित्र प्रेम गीत २ मा आफै अभिनय गरेर अझ बढी चर्चामा छन् ।
चलचित्र प्रेम गीत २ को आशातीत सफलता संगै निर्माता सेनले कुन चलचित्र बनाउने भन्ने आम दर्शक तथा नेपाली चलचित्र उधोगका पण्डितहरुलाई कौतुहलता र अडकल बाजीको बिषय बनिरहेको बेला केही हप्ता अघि उनले बाल मनो बिज्ञानमा आधारित रहेर आफ्नै ६ वर्षे छोरा आयुव सेन लाई चलचित्रमा डेब्यू गर्ने समचार भाइरल भएको थियो भने आज उनको चलचित्रको शीर्षक पनि बाहिरिएको छ । मलमास सकिए लगत्तै छायांकनमा जाने चलचित्रले एउटा बालकको कथा बोक्ने छ जुन नेपालमा बाल कलाकार प्रयोग गरेर बनाइने नियमित चलचित्ररु भन्दा निकै भिन्न रहने निमार्ण पक्षको कुनै एक दस्यलले दाबी गरेका छन् । उनका अनुसार यस चलचित्रले आमा र छोराको संवन्धलाई विश्वब्यापी तार्किक परिभाषा दिनेछ जुन चलचित्र हेरेर विश्वभरका आमा र बच्चाहरुले आफ्नो बर्तमान महशुस गर्नेछन् भने अन्यले आफ्नो बालापन र आमा रहदाको क्षणलाई पुनर्ताजगी गर्नेछन् ।
यसबारे निर्माता सेन संग बुझ्न खोज्दा उनले चलचित्रको सबै टिम र नामको केही दिन पछि पत्रकार सम्मेलन गरेर आधिकारिक घोषणा गरिने जानकारी गराए ।

You might also like

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.